Głosy Mistrzów Filharmonia Kameralna w Łomży 05.04.2024r.

„Głosy Mistrzów”

To niezapomniana podróż przez twórczość największych artystów polskiej sceny muzycznej takich jak: Zbigniew Wodecki, Andrzej Zaucha, Krzysztof Krawczyk, Czesław Niemen, Marek Grechuta. Twórczość niezapomnianych artystów zostanie zinterpretowana i przedstawiona przez wspaniałe głosy polskiej sceny muzycznej: Marcina Jajkiewicza, Rafała Szatana, Tomasza Steciuka i Damiana Aleksandra.

 

Przy pełnej aranżacji świetlnej i akompaniamencie bandu pod dyrekcją Tomasza Filipczaka, składającego się z muzyków grających latami np. ze Zbigniewem Wodeckim, na scenie wybrzmią nowe aranżacje uwielbianych utworów takich jak „Zacznij od Bacha”, „Bądź moim natchnieniem”, „Lubię wracać tam” „Pod Papugami”, „Wspomnienie”, „Za tobą pójdę jak na bal”, „Siódmy rok”.

Koncert poprowadzi – Magdalena Miśka-Jackowska, znana i lubiana autorka wielu radiowych programów w RMF Classic, która opowie o niezapomnianych historiach wspomnianych artystów.  

 

Ten wieczór to czas wspomnień wyjątkowych artystów i ich twórczości. Razem przypomnimy utwory, które od lat brzmią w naszych sercach.

 

Partnerem Strategicznym Wydarzenia jest Województwo Podlaskie.

 

Czas trwania koncertu 1H 30’ (brak przerwy)