Kultura na najwyższym poziomie. Organizowanie imprez i nagrań muzycznych.

O Nas

PROCULTURE to zespół ludzi z pasją, kochających sztukę. Tworzymy projekty koncertowe, wystawy fotograficzne, spotkania ludzi biznesu. Jesteśmy wyłącznym managmantem Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej, zespołu Capella Caelestis oraz Książęcej Orkiestry Symfonicznej. Współpraca z artystami, zespołami technicznymi oraz firmami najwyższej klasy gwarantują niezapomniane wrażenia oraz najlepszą jakość naszych przedsięwzięć.

Misją Proculture Adam Kędzierski jest przekaz bogactwa kulturalnego i jego dziedzictwa w najciekawszej i najbardziej niezwykłej oprawie artystycznej oraz łączenie tego co piękne i subtelne w profesjonalny sposób.

Tworzymy projekty koncertowe, estradowe, eventy artystyczne, wystawy fotograficzne oraz malarskie, edukujemy najmłodszych. Proculture to zespół z pasją, uzupełniający się i zaangażowany w swoją kreatywną i rozwojową pracę. Dzięki nieszablonowemu podejściu w tworzeniu każdego wydarzenia zyskaliśmy uznanie artystów oraz agencji artystycznych. Staliśmy się wyłącznym Managementem Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej, współpracujemy z gwiazdami światowego formatu oraz największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej.

Nasze wydarzenia organizowane są z pieczołowitą starannością na najwyższym poziomie kulturalnym.