O nas

Proculture to zespół ludzi kochających sztukę.

„Wierzymy, że relacje, zespół i pasja są niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Wspólne cele i wartości gwarantują efektywną i zharmonizowaną współpracę. Pasja do muzyki pozwala tworzyć wyjątkowe doświadczenia dla naszych klientów, a wzajemny szacunek jest kluczem do budowania trwałych i pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi. Ufamy, że dzięki takiemu podejściu wprowadzamy nową jakość w artystycznym rynku.”Adam Kędzierski

Adam Kędzierski

Prezes Proculture, manager i producent. wspierając rozwój polskiej sceny muzycznej stawia na budowanie relacji i wzmacnianie więzi w środowisku muzycznym

Karol Smulski

Projekt manager, aktor musicalowy, pedagog.

Teatr, koncerty i widowiska sceniczne zna od podszewki, dzięki czemu doskonale wie jak zadbać o szczegóły organizowanego wydarzenia.

Ewelina Korczakowska-Bednarczyk

Skrzypaczka, koordynatorka, kreatorka Social Media

Udział w projektach artystycznych to jej żywioł. Tworzy rękodzieła, a drewno jest jej zdecydowanym faworytem! Przejaw kreacji artyzmu przelewa na papier za pomocą akwareli. Pamiątki życia uwiecznia i montuje w eksperymentalnych kadrach swojej futurystycznej intuicji.

Mateusz Rusowicz

Projekt manager, dyrygent  i edukator.

Przez swoje działania zaprasza szeroką publiczność do spotkania z muzyką, dzięki której będą czuli się szczęśliwsi i pełni energii.

Opinie

Co o nas mówią

Wizja

Tworzymy projekty koncertowe, estradowe, eventy artystyczne, wystawy fotograficzne oraz malarskie, edukujemy najmłodszych. Proculture to zespół z pasją, uzupełniający się i zaangażowany w swoją kreatywną i rozwojową pracę. Dzięki nieszablonowemu podejściu w tworzeniu każdego wydarzenia zyskaliśmy uznanie artystów oraz agencji artystycznych. Staliśmy się wyłącznym Managementem Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej, współpracujemy z gwiazdami światowego formatu oraz największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej.

Misja

Misją Proculture Adam Kędzierski jest przekaz bogactwa kulturalnego i jego dziedzictwa w najciekawszej i najbardziej niezwykłej oprawie artystycznej oraz łączenie tego co piękne i subtelne w profesjonalny sposób.