Zespoły i Artyści

Sylwia Banasik-Smulska

Aktorka musicalowa, dubbingowa i wokalistka. Przygodę ze śpiewaniem rozpoczęła w wieku 11 lat wygrywając program muzyczny „Od przedszkola do Opola”. Znana m.in jako polski głos Belli-Emmy Watson w filmie Piękna i Bestia. Użyczyła swojego głosu w takich bajkach jak Barbie, Pokemon, Ralph Demolka. Zagrała główne role w Teatrach Muzycznych w Łodzi, Gliwicach, Poznaniu, Warszawie.

W latach 2012-2020 solistka Studia Accantus. Aktualnie można zobaczyć ją w tytułowej roli musicalu „Aida” w Teatrze Muzycznym Roma. Śpiewane przez nią utwory osiągają miliony wyświetleń w serwisie YouTube, a ich łączna liczba przekroczyła już ponad 80 milionów odsłon.

Intensywnie pracuje nad wydaniem debiutanckiej płyty, a jej autorskie utwory “Popłynę tam”, “Fajerwerki”, “Podaj dłoń” można usłyszeć we wszystkich serwisach streamingowych.

Capella Caelestis

Capella Caelestis („Kapela Niebiańska”) to zespół stworzony z myślą o promowaniu muzyki poważnej, głównie sakralnej, złożony z profesjonalnych, młodych, pełnych pasji muzyków z całej Polski. Naszą misją jest uwrażliwianie na piękno ukryte w wartościowej muzyce i popularyzacja kultury wyższej dla środowisk, które mają do niej utrudniony dostęp (głównie dla mieszkańców mniejszych miast i wsi).

Formami działalności zespołu nie tylko koncerty czy nagrania płytowe, ale także organizowanie warsztatów muzycznych i innych projektów edukacyjnych w programie, których ważne miejsce zajmuje także formacja duchowa.

Tomasz Cuncvir Kedzierski


Fotografik, artysta,tworzy jednoosobową Akademię Sztuk Brzydkich. Stara się pracować niezauważony, tak by nie zmieniać fotografowanego tematu. Okupuje opustoszałą dziedzinę artystycznego dokumentu fotograficznego, wykorzystuje techniki klasyczne, dawne, oraz eksperymentalne.

Małżeństwo Klin


Zespół Joanny i Pawła Klinów to dwoje wybitnych muzyków, para małżeńska która zachwyca swoim wielkim i niebanalnym dorobkiem artystycznym. To artyści z dwóch różnych światów, ona- diwa operowa, laureatka licznych konkursów wokalnych, wychowanka Profesor Małgorzaty Marczewskiej, on- jazzowy bandżysta, autor muzyki, absolwent Prince Claus Conservatoire w Groningen, z Boską pomocą poznali się , pokochali, a teraz razem jako małżeński duet zajmując się muzyką sakralną, grają i śpiewają na cześć Bogu.