Zespoły

Lorem ipsum dolor sit amet

Zespoły

POMF

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej to jedna z największych orkiestr symfonicznych w Polsce! Ponad 70-ciu muzyków występuje pod przewodnictwem Maestro, Przemysława Pasternaka od 2011 roku i jako pierwsza zajmuje się utworami największych światowych dzieł kinematografii.Polską Orkiestrę Muzyki Filmowej w znakomitej większości tworzą wybitnie uzdolnieni studenci akademii muzycznych. Skład orkiestry uzupełniają muzycy zawodowo związani z polskimi filharmoniami i operami. Orkiestra do współpracy zaprasza także muzyków z zagranicy. W projektach realizowanych przez Orkiestrę biorą udział soliści znani z największych polskich i światowych scen muzycznych. POMF to zespół ludzi połączonych muzyczną pasją, którzy poza licznymi codziennymi obowiązkami zawodowymi i studenckimi pragną doskonalić swój muzyczny warsztat poprzez wykonywanie bogatego i różnorodnego repertuaru w doskonałych aranżacjach. Z pasji i miłości do muzyki powstała Orkiestra, którą cechuje młodość, świeżość interpretacji i radość. Podczas koncertów te pozytywne emocje przenoszone są na słuchaczy, których spore już rzesze zgodnie podkreślają, że muzycy Orkiestry to nie celebryci, ale wspaniali, młodzi ludzie, którzy kochają muzykę i przekazują tę miłość swoim odbiorcom.

Zespoły

Capella Caelestis

Capella Caelestis („Kapela Niebiańska”) to zespół stworzony z myślą o promowaniu muzyki poważnej, głównie sakralnej, złożony z profesjonalnych, młodych, pełnych pasji muzyków z całej Polski. Naszą misją jest uwrażliwianie na piękno ukryte w

wartościowej muzyce i popularyzacja kultury wyższej dla środowisk, które mają do niej utrudniony dostęp (głównie dla mieszkańców mniejszych miast i wsi). Formami działalności zespołu nie tylko koncerty czy nagrania płytowe, ale także organizowanie warsztatów muzycznych i innych projektów edukacyjnych w programie, których ważne miejsce zajmuje także formacja duchowa.

Zespoły

Książęcą Orkiestrę Symfoniczną z Brzegu

Orkiestra Symfoniczna im. Księcia Jerzego II Piasta powstała w maju 2013 roku z inicjatywy Brzeskiego Centrum Kultury. W skład zespołu wchodzą studenci i absolwenci Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu. W dorobku artystycznym orkiestry możemy znaleźć takie dzieła jak: IX Symfonia A. Dvoraka, Requiem W. A. Mozarta i inne. Kierownikiem artystycznym i dyrygentem jest Marek Kudra, student Dyrygentury oraz Chóralistyki Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu.

Zespoły

Tomasz Cuncvir Kedzierski

Fotografik, artysta,tworzy jednoosobową Akademię Sztuk Brzydkich. Stara się pracować niezauważony, tak by nie zmieniać fotografowanego tematu. Okupuje opustoszałą dziedzinę artystycznego dokumentu fotograficznego, wykorzystuje techniki klasyczne, dawne, oraz eksperymentalne.

Zespoły

Małżeństwo Klin

Zespół Joanny i Pawła Klinów to dwoje wybitnych muzyków, para małżeńska która zachwyca swoim wielkim i niebanalnym dorobkiem artystycznym. To artyści z dwóch różnych światów, ona- diwa operowa, laureatka licznych konkursów wokalnych, wychowanka Profesor Małgorzaty Marczewskiej, on- jazzowy bandżysta, autor muzyki, absolwent Prince Claus Conservatoire w Groningen, z Boską pomocą poznali się , pokochali, a teraz razem jako małżeński duet zajmując się muzyką sakralną, grają i śpiewają na cześć Bogu.